Duben 2009

Takže rozhodla jsem se.. STĚHOVÁNÍ

29. dubna 2009 v 18:11 | Aqua

Takže jsem se rozhodla! Stěhuji se : http://mermaidland.blog.cz, všechny SB si tam napíšu do seznamu, ale až pak takže SB si beru sebou! ZuZu prosím nemaž si mně, a ostatní SB, protože jedem do prahy..

Kvetha!


Dobrá zpráva! Hlavně si to přečtěte

25. dubna 2009 v 20:47 | Aqua
Můj život se nanávratně mění.. K LEPŠÍMU. Udělala jsme testy na střední školu a prošla jsem!! :) Dostala jsem nový notebook , zrušili my rodiče zaracha.. a teď poslední zpráva.. Když budu mít někdy zaracha bylo by lepší kdyby kamarádka za mně psala... Tak jsem se rozhodla.. Mám se přestěhovat? Na blog, který mám s kamrádkou. Shodli jsem se, že se na něho přestěhujeme a já chci vaši radu. Chtěla bych ráda, ale bojím se, že se naštvete.
Ten blog:
A teď k těm testům:
Z Matiky(tu neumím vůbec) jsem měla 22 bodů a z Češtiny 81 takže mě zachránila Čeština. Byla jsme patnáctá z třiceti. Braly 30 z 39 lidí. Je to Gymnázium ve Frenštátě. Prosím babo raď .. Nechci na tu školu, ale mamka mně přeprosila ať to zkusím, a udělala jsem to, ale nechci opustit kamrádky, a ještě k tomu to přestěhování. Děkuji za každou radu. Aloha! :)

P.S. Komentáře jsem nestihla vyřídit. Promiňte... X)

Mám zaracha, Prosím Affs nemažte si mně!

20. dubna 2009 v 14:16 | Aqua |  ~~Já a Blog
Mám zaracha, důvody Vám řeknu potom, prosím nemažte si mně Affs ! Děkuji moc, ale nevím na jak dlouho, doufám, že dlouho, ne, ale prosím NEMAŽTE SI MNĚ, děkuji.


Cute//0.1.

19. dubna 2009 v 18:29 | Aqua |  Art
Krásný cute avatary
   

ArtWork//0.2.

19. dubna 2009 v 17:55 | Aqua |  Art
From of: Annelise

ArtWork//0.1.

19. dubna 2009 v 14:41 | Aqua |  Art

Gryf s krkem do nebes

18. dubna 2009 v 18:42 | Aqua |  Já a můj gryf
Aquá: Cailë ?
Cailë: zZzZzZzZzZ
Aqua: Cailë ?! *zatřepe s nehybným gryfem* Ona se nám dočista znehmotnila u všech dračích drápů ! Co teď s ní ? Navrhuji.. dovoz na skládku už nepoužívaných gryfů kde se o ni už dočista a pořádně postarají.. víš Cailë oni tam dávají k večeři ryby Ona by tam tak ráda chtěla .. *vyjeknu smíchy čimž probudím Cailë*
Cailë: Rybu ne ! *ožene se svými velkými drápy* U všech dračích drápů hlavně prosím ryby ne !! Aquo Ty víš že R-ryb-y-yy nesnáším, mám z nich dočista husí kůži.
Aqua: *zklamaně si sednu na židli a odfouknu si z obličeje pár pramínku vlasů, zatvařím se zklamaně a pak vychrlím* víte Cailë, když byla ještě male gryfčátko, no k tématu kousla ji ryba sice nevím ani jak ani kdy, ale od toho soudného dne ryby přímo nesnáší *vzdychnu*
Cailë: Ha, ha, ha jak vtipné sice to je pravda, ale ten humor jsi si mohla nechat. Pamatuješ si na ty naše žirafy pod vodou.
Aqua: *zaběduji* ano pamutuji si.. snad by jsi taky nechtěla být žirafou ? *podívám se na ni rozjařeně*
Cailë: Proč by ne ? Mít takový dlouhý krk by se mi docela líbilo..
Aqua: Hmm.. dobře takže taky zase nařážíme k těm žirafám, .. ,,Slavnostě ohlašuji, že zde máme jako atrakci podivného gryfa! Krk dlouhý tři metry! Vstupné nevracíme ! K sjíždění jeho krku si můžete zakoupit zvláštní boby a klouzat se do posledního dechu. Krk se ale stále zvětšuje páni a dámy, takže budete mít čím dál větší legraci! Požadujeme aby jste si boby nebraly domů, ale vrátili je zpět, při vaší další návštěvě budou boby zase dány Vám! Děkuji za Vaše dodržování pravidel! A taky pro každého stého zájemce máme překvapení! Na žirafčiném krku můžete také posnídat s našim novým bonusem!"
Cailë s Aquo se začnou smát, až se za břicha popadají, tenhle rozhovor stál opravdu za něco!

http://th04.deviantart.com/fs38/300W/f/2008/322/0/3/Pikaboo_by_Sugarock99.jpg

Pár nových SB

18. dubna 2009 v 16:13 | Aqua |  Aqua
A ještě spřátelila jsem s několika blogy, jmenujou se Elišááák xD, Pajhuska ,Misule a My cl@ir€ Diplom pro ně:

Žirafy pod vodou

18. dubna 2009 v 12:05 | Aqua |  Já a můj gryf
Cailë: Nech mně být! *ošívá se s dunivým smíchem* Já..eh..kuck..kuck to svědí Aquo přestaň ! Nebo tě rozšlápnu *škodolibě se zasměje*
Aqua: Dobře *přestanu ji lechtat a upravím si své vlasy, které trčí na všechny strany* Promiň *udělám srandovní grimasu a ona se zase zasměje* Jak jsi to říkala ? Žirafy pod vodou ? Co to je za blbost ?
Cailë: Jo tohle jsem říkala, než jsi mě začala drbat a není to žádná blbost najednou to ze mně vypadlo jak jsem se dívala na ten obrázek..
Aqua: Ty máš tedy nápady.. Kdo by to řekl, že někdy v nějké zoo budou hlásit: ,,Podle nápadu gryfý dámi Cailë jsme odchytily žirafy ze Savan a dovezly sem do Zlínské zoo. Žijí pod vodou a živí se tučňáky, které jim předhazujeme každý den ráno a večer. Když jsou ve stresu milují rybí hlavičky se zeleninou pro uklidnění. Žirafy můžete najít v obrovském vodním babylonu. Pozor! K pozorování žiraf si musíte zakoupit speciální potápěčský oblek, aby jste je mohly spatřit. Prosím žirafy nekrmte ale kdyby tak poproste pár korálů o několik chaluh, a dávejte si pozor na ty žirafy! Pod vodou dělají salty, přemety otáčky a umí plavat kraule, prsa, delfína a znak! Děkujeme za upozornění a doufám, že tímto bude naše zoo více zajímavější a budete jsem chodit i nadále. Uvažujeme i o tom, že si založíme zoo jenom s těmihle žirafami. S pozdravem a přáním hezkého dne pan ředitel Zlínské zoo.." *vyprsknu smíchy společně s Cailë a obě spadneme ze židle*
Aqua + Cailë :
Cailë: Ty máš tedy fantazii, já ani nemůžu dýchat, radši Kvetha! *zajíkne se*
Aqua: Kvetha! *zasměji se..* Ale na ukázku jedna žirafa pod vodou.

Po vodou

18. dubna 2009 v 10:56 | Aqua |  Art

http://th03.deviantart.com/fs38/300W/f/2008/355/8/2/White_Christmas_by_Sugarock99.jpg


Historie a zvyklosti Elfů

17. dubna 2009 v 20:05 | Aqua |  Elfové

Historie a zvyklosti Elfů:
Jsou velmi dobří v kouzlení a pyšní na svojí rasu a půvab. Do Alagaesie přijeli v lodích přes moře ze země Alalea. V době, kdy se tu objevili, zde už byli draci. Elfové je považovali za zvířata a tak s nimi i zacházeli. Lovili je pro legraci mladí elfové.
Draci se cítili potupeni a rozhořčeni. Nechtěli si to nechat líbit a tak zaútočili na elfy a tím začalo krveprolití. Začala dlouhá a krvavá válka. Draci se spojili a napadli celý elfský národ. Tato válka trvala dlouhých pět let. Pokračovala by i dále, kdyby mladý elf Eragon nenašel dračí vejce. Eragon ho vychoval a tajně se o něj staral a podle obyčejů starověkého jazyka ho pojmenoval Bid´Darm. Když Bid´Darm vyrostl společně s Eragonem putovali mezi elfy a draky dokud nebyla ustanovena dohoda. Někdo musel dohlížet, aby znovu nevypukla válka a tak vznikli Dračí jezdci.Hlavním městem elfů je Ellesméra, kde sídlí královna Islanzadí. Elfové si velmi střeží své domovy i znalosti. Nejedí maso, jen ovoce, zeleninu a pečivo, také se řídí přísnými pravidly vytvořenými, aby zabránily sporům mezi rodinami. Elfové žijí velmi dlouho a proto je nebezpečné si z nich udělat nepřátele, jelikož nenávist může trvat po celá staletí. Přestože jsou nesmrtelní mají málo dětí. Dítě je to největší vyjádření důvěry.Výchova dětí se pokládá za nejdůležitější povinnost v celém životě, tedy pokud dostanou šanci. Díky věčnému životu se také neřídí stejnými manželskými pravidly jako lidé. Bývají spolu tak dlouho, jak je to těší. I tak však dítě zůstává požehnáním.
Elfové nevěří v boha místo toho uznávají zákony přírody. K boji se cvičí jak ženy tak muži už od útlého dětství i tak je to s kouzlením.

Elfové, známí také jako Sličný národ, protože jsou krásnější, než jakákoli jiná rasa, jsou nesmrtelní a nejlépe vládnou kouzly. Nejslabší elf může snadno porazit člověka, ať už v šermu, kouzlení nebo v čemkoli jiném. Pouze Jezdci se jim mohou svou silou a mocí vyrovnat, ale pouze pokud dokončili výcvik. Elfové žijí v lesích Du Weldenvarden. Jsou to kouzelné lesy obývané sličným národem. Elfská magie je zakořeněna v lese, a tak je plný kouzel a kouzelných stvoření.


Místo nohou ploutev 1.díl

17. dubna 2009 v 18:00 | Aqua |  Místo nohou ploutev
Tak tady mám příběh doufám, že se bude líbit ! Jestli naleznete nějakou chybu prosím ohlaště mi to, a já vím je to dlouhé.. NEKOPÍROVAT!
© BY AQUA

Mořští draci - Mí oblíbení

17. dubna 2009 v 16:28 | Aqua |  →Draci
Délka-až 30m
Zbarvení-odstíny modré(občas i zeleno-hnědé)
Věk-až 4000let

Potrava-lovec
Oheň-ne (většinou chrlý horké páry)
Inteligence-vysoká
Řeč-ano
Povaha-přátelská
Létavost-ne
Obydlí-velká a hluboká jezera,moře

Barbie and Three Musketeers

17. dubna 2009 v 16:26 | Aqua
Hezké video s novým Barbie filmem Barbie and Three Musketeers..


Poslouchej co říká voda ..

17. dubna 2009 v 15:50 | Aqua |  Aqua
A tady tuhle úplně "Žeru" je to ta nejbáječnějšíhttp://img227.imageshack.us/img227/6170/pinkpuffgn5.gifhttp://img227.imageshack.us/img227/6170/pinkpuffgn5.gif reklama na světě, akorát se omlouvám, že je Slovensky v češtině jsem ji nenašla..


Karaamell !!! :D

17. dubna 2009 v 15:42 | Aqua |  Zaujalo mně
Tak začal víkend a já slibuji, že určitě něco přidám a napíšu něco i určitě s Cuilë, a jak jsem Vám slíbila Malenku tak tady je, doufám, že se bude líbit !! Je to opravdu nádhernéhttp://img227.imageshack.us/img227/6170/pinkpuffgn5.gif video a jak řekla Annelise taky na brečení.


Tak co ?

Problém vyřešen !

16. dubna 2009 v 16:08 | Aqua |  Zaujalo mně

Měli jsme dnes geometrii, hned první hodinu a já se omlouvám, že se ozývám tak pozdě, ale měla jsem Dramatický obor (Dramaťák) v Geometrii jsme zase rýsovali co jiného asi, že ? Ale byla to otrava, ach a ještě jsem si zapomněla kružítko a pravítko .. Ha, to měla učitelka určitě ohromnou radost, článek bez Cuilë, nevím kde je, ale asi na pizze, jinde bych ji asi neviděla .. Taky co s dožadujcím drakem, který neví co má dělat ??!Pak jsme měli sloh, psala jsem u upírech ! A taky slavnostně ohlašuji, že problém s Kamarádkou vyřešen, zase jsme spolu !! Jsem strašně ráda !! A ještě píseň od Hilary Duff, upozorňuji, že je to Sci-fi nikoliv pravda With Love od Hilary Duff, doporučuji se dívat až do konce, aspoň uvidíte jaké je riziko, když jste společně se svým miláčkem ve výtahu !


Barbie Květinové děti

16. dubna 2009 v 16:02 | Aqua |  Barbie Malenka
Mám D.O.C.E.L.A. ráda Barbie tak proč o nich něco nepřidat že ??! Tentokrát z Barbie Malenky, květinové děti, nejroztomilejší bylo jak se nakonci ty květinové víly narodily, tak tady jsou: